Ceník grafických služeb

Každá naše práce je originální. Veškeré návrhy vychází ze společné komunikace a z Vašich představ. Orientační ceník můžete najít na našich stránkách, ale pro finální cenu potřebujeme znát Vaše požadavky, na základě kterých Vám nezávaznou kalkulaci připravíme.

V ceně je zahrnut návrh hlavní stránky webu a jedné podstránky, ze které můžete vycházet jako ze šablony pro další stránky. Samozřejmostí je návrh mobilní verze a proklikatelný prototyp webu.
Výhodou HTML šablon je možnost sestavení šablony na míru. Může obsahovat obrázky, tabulky nebo různé interaktivní prvky. Jde vlastně o jednoduchou webovou stránku, která je sice trochu náročnější na čas, my to však zvládneme s přehledem. Ten výsledek za to určitě stojí!
Vytvoříme unikátní design, který zaujme každé oko! Kamarádíme se s Google Ads i Sklik.cz a pokud budete chtít, náš markeťák se může postarat i o celou správu Vašich PPC kampaní. Jestli se tedy moc nepřátelíte s grafikou nebo Vám jednoduše došla inspirace, napište nám!
Potřebujete sadu bannerů pro Váš web, e-shop nebo sociální sítě? Ozvěte se nám s Vašimi představami a my se s radostí pustíme do práce.
Nabídneme Vám tři originální návrhy, ze kterých si budete moci vybrat ten vítězný. Potom Vám vše připravíme a pošleme. V případě zájmu Vám zajistíme i tisk. Cena tisku je individuální a odvíjí se od Vašeho zadání.
Důležitý prvek, který nemůže být podceněn! Napište nám Vaše představy a my se Vámi spojíme a probereme všechno do detailu. Koneckonců výsledkem má být logo, které Vás bude prezentovat a vystihovat. Je potřeba propojit myšlenky obou stran. Finální logo Vám předáme ve vektorových (.ai, .pdf, .svg) a rastrových (.jpg, .png) formátech.
Co můžete očekávat od logo manuálu? Je to vlastně Vaše firemní identita. V základním obsahu budete mít k dispozici náhled na barevnou a černobílou variantu. Samozřejmostí je ochranná zóna, zakázané manipulace, minimální velikost, barevnost a zakázané barevné varianty. Přesný popis toho, jak máte Vaše logo používat. Cena logo manuálu je individuální a záleží na rozsahu kapitol.